ATP delray beach / Moldavac opet koban za Karlovića: Izbacio ga s dva turnira drugi tjedan zaredom

Image

Karlović, koji će za devet dana proslaviti 40. rođendan, je u prvom setu kod 5-5 spasio dvije set-lopte

19.2.2019.
20:15
AP Images
VOYO logo

Moldavac Radu Albot drugi tjedan zaredom bio je koban za hrvatskog tenisača Ivu Karlovića. Prošli tjedan od njega je izgubio u 1. kolu turnira u New Yorku (7-6, 6-7, 6-7), a šest dana kasnije isto mu se dogodilo i u 1. kolu ATP turnira u Delray Beachu, ali ovaj puta Karlović je poražen u dva seta, 6-7 (2), 4-6.

Karlović, koji će za devet dana proslaviti 40. rođendan, je u prvom setu kod 5-5 spasio dvije set-lopte, a već u sljedećem gemu je imao priliku za break. No, nije ju uspio realizirati i potom je izgubio u tie-breaku.

Početkom drugog seta obojica su imali prilike za break. Nisu ih iskoristili, ali kod 4-4 Albot uspijeva oduzeti servis i dobija meč nakon sat i 38 minuta igre.