POGLEDAJTE ŠTO SRPSKI I BOSANSKI PORTALI PIŠU O KAUBOJIMA: / 'Hrvati kreirali dramu. Kraj utakmice dočekali u suzama'

Image

Ostaje utjeha kako su "Kauboji" osvojili šestu medalju na europskim prvenstvima, pri čemu treće srebro (2020, 2010, 2008) uz tri bronce (2016, 2012, 1994)

26.1.2020.
18:38
VOYO logo

U finalu europskog rukometnog prvenstva u Stockholmu hrvatska reprezentacija je izgubila od Španjolske sa 20-22 (11-20) upisavši treći poraz u finalima europskih prvenstava.

Image
HRVATSKA - ŠPANJOLSKA 20:22: /

Nismo uspjeli! Španjolci su obranili naslov prvaka Europe, propustili smo veliku priliku

Image

U borbi vidno umornih ratnika, u kojoj se zadnjih 20 minuta više stajalo na terenu nego trčalo, Španjolci su ipak imali više snage i sreće, a na igri Hrvatske se itekako osjetilo umor nakon šokantnog polufinala s Norveškom.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hrvatska je stigla vodstvo Španjolske od četiri gola razlike, u 54. minuti je i povela, ali više nije bilo snage za preokret i jedino zlato koje nedostaje.

U nastavku pogledajte reakciju portala iz regije.