Duvnjak i Vori zabili sedam od 40 golova HSV-a!

Rukometaši HSV-a u posljednjem susretu 20. kola Bundeslige nisu se previše namučili na gostovanju kod posljednjeplasiranog Eintracht Hildesheima. Bilo je 40:31 za sastav iz Hamburga...

19.2.2012.
20:14
VOYO logo

U zadnjoj utakmici 20. kola Hamburžani nisu ništa prepustili slučaju pa su već na poluvremenu otklonili sve dileme oko pobjednika. Nakon prvog dijela bilo 20:13, a isti broj golova domaćem Eintracht Hildesheimu gosti su utrpali i u nastavku. Prvi strijelac HSV-a bio je Pascal Hens s 8 pogodaka, a jedan manje zabio je Hans Lindberg. Za momčad iz Hamburga nije nastupio Blaženko Lacković, dok su preostala dvojica Hrvata ukupno postigla sedam zgoditaka. Domagoj Duvnjak se četiri puta upisao u strijelce, dok je Igor Vori zabio u tri navrata. HSV je sada na bod zaostatka za berlinskim Füchseom, dok je i dalje stopostotni Kiel uvjerljivo vodeća momčad Bundeslige. Eintracht Hildesheim – HSV 31-40 Redoslijed: 1. Kiel 40, 2, Füchse Berlin 33, 3. HSV 32, 4. Flensburg 30, 5. Rhein-Neckar Löwen 29...