Grubijan ozlijedio Darija Srnu i dobio crveni karton!

Nogometaši Šahtara zaključili su jesenski dio ukrajinskog prvenstva pobjedom na gostovanju kod Krivbasa (2:0), ali iz Ukrajine je stigla i loša vijest. Kapetan Darijo Srna se ozlijedio…

30.11.2012.
22:16
VOYO logo

Na hrvatskog je nogometaša u 69. minuti grubo startao Oleksij Antonov koji je zbog toga dobio izravni crveni karton. Srna je morao primiti pomoć liječnika nakon čega je pokušao nastaviti igrati, ali u 76. minuti je ipak izašao iz igre šepajući. Koliko je teška ozljeda zasad nije poznato.

Strijelci za Šahtar bili su Henrih Mhitarjan i Alex Teixeira, a aktualnom ukrajinskom prvaku je u 52. minuti isključen Fernandinho.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Dobio je drugi žuti karton nakon što je u lice udario našeg Mladena Bartulovića koji je odradio za Krivbas svih 90 minuta. Eduardo da Silva je, pak, počeo utakmicu u napadu Šahtara, a iz igre je izašao u 59. minuti.