U AUSTRALIJI SE DOGODILO NEZAMISLIVO: / Hrvat utrčao u mrežu i slomio gol, pauza trajala 45 minuta

Image

Potpuno lude scene dolaze iz Australije

31.12.2018.
17:24
Screenshot
VOYO logo

Australski Hrvat Tomislav Mrčela slomio je gol na utakmici svog Perth Gloryja i Central Coast Marinersa. Nekadašnji stoper Lokomotive i Hrvatskog Dragovoljca nije se mogao zaustaviti prilikom jednog ubačaja iz slobodnog udarca pa je produžio u mrežu i slomio konstrukciju gola.

Pronašli rješenje

Pri rezultatu 1-0 za njegov Perth Glory u 10. minuti došlo je do potpunog raspada okvira gola. Stativa je pukla, a prekid je trajao 45 minuta. Sudac je igrače odveo u svlačionicu, a problem je riješen tako da su postavljeni montažni golovi.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Perth nestašnoga Mrčele do kraja utakmice razbio je Central Coast Marinerse s 4-1 i tako sačuvao prvo mjesto na ljestvici. Tomislav Mrčela igrao je do 86. minute, a zatim je izašao zbog ozljede.