Senzacija u Bundesligi: Guardiola i Bayern šokirali svoje navijače

Nogometaši Wolfsburga upisali su veliku pobjedu nad Bayernom u 18. kolu Bundeslige. Momčad Ivana Perišića s 4:1 nadigrala je Guardioline trupe.

30.1.2015.
22:55
VOYO logo

Bayern je u prethodnih 17 utakmica upisao 14 pobjeda i tri puta odigrao neodlučeno. Primili su samo četiri gola u svim tim dvobojima, da bi ovog petka teško nastradali.

Već u prvom poluvremenu su Perišić i suigrači imali dva gola prednosti, Dost je matirao Neuera u 4. i 45. minuti. Kako ovo neće biti dan Bavaraca postalo je jasno u 53. minuti, kada je De Bruyne povisio na 3:0.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bayern je preko Bernata ekspresno smanjio, ali drugi gol De Bruynea u 73. minuti je zaključio utakmicu i doveo navijače Wolfsburga u ekstazu.

Ivan Perišić odigrao je 80 minuta za pobjedničku momčad, a ovom pobjedom drugoplasirani Wolfsburg smanjio je zaostatak za Bayernom na osam bodova.