NEZAUSTAVLJIVI ATLETICO UPISAO SEDMU UZASTOPNU POBJEDU: / Uvjerljivo su prvi, Suarez opet zabio

Image

Atletico Madrid ima utakmicu manje i sedam bodova prednosti ispred Real Madrida i deset ispred Barcelone

24.1.2021.
23:20
Profimedia
VOYO logo

U dvoboju 20. kola Primere Atletico je Madridu slavio protiv Valencije s 3:1 i povećao svoju prednost na tablici.

Momčad Diega Simeonea nije omelo ni rano vodstvo gostiju, u 10. minuti je udarcem s 25 metara zabio Uroš Račić. Joao Felix je izjednačio u 23. minuti, Luis Suarez donio prednost u 54., da bi konačnkih 3:1 postavio Angel Correa (72').

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Atletico Madrid ima utakmicu manje i sedam bodova prednosti ispred Real Madrida i deset ispred Barcelone. Atletico je zadnji puta bio prvak u sezoni 2013/14, a zadnji puta su bili na vrhu nakon polovine prvenstva 1995/96, kada su također bili prvaci.

Barcelona isto pobijedila

Nogometaši Barcelone slavili su u gostima kod Elchea s 2:0, a pobjedom su se popeli na treće mjesto. Katalonci su u Elche stigli bez Lea Mesija, ali su ipak stigli do četvrte prvenstvene pobjede u nizu.

Zasluge idu Nizozemcu Frenkie de Jongu koji je zabio u 39. minuti i mladom Riquiju Puigu, koji je minutu prije kraja zabio svoj prvi gol za Barcu.