U FORMI JE / Mogu imati oni Ronalda, ali danas je Brozović njihov junak: Hrvatski veznjak zasjenio Portugalca

Brozović je tako sada na četiri gola u prvenstvu

9.5.2024.
22:07
Profimedia
VOYO logo

Hrvatski veznjak Marcelo Brozović bio je junak Al Nassra s dva gola u pojedi 3-2 kod Al Akhdouda u 31. kolu prvenstva Saudijske Arabije.

Image
NIJE SAMO ZBOG NJEGA /

Nakon što je otkriveno što Ancelotti misli o Modriću, Perez saziva hitan sastanak u Madridu

Image

Brozović je prvi gol zabio već u sedmoj minuti kada je pogodio s ruba šesnaesterca, da bi u 15. gosti udvostručili vodstvo golom Cristiana Ronalda.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Domaćin je vratio stvari na početak golovima Al Habiba u 60. i Savioura u 70. minuti.

Ipak, da gosti kući odu s punim plijenom drugim golom na utakmici u prvoj minuti sudačke nadoknade pobrinuo se hrvatski veznjak.

Brozović je tako sada na četiri gola u prvenstvu.

Al Nassr je drugi sa 77 bodova, devet manje od Al Hilala koji ima i utakmicu manje, dok je Al Akhdoud 15. s 28 bodova.