Cibonin debakl na premijeri u Eurokupu!

Košarkaši Cibone su ovosezonsko natjecanje u Eurokupu otvorili teškim porazom u svojoj dvorani od francuskog Gravelinesa 101:71.

15.11.2011.
22:46
VOYO logo

Nakon dugogodišnjeg nastupanja u Euroligi, Vukovi su u ovome natjecanju debitirali na najgori mogući način. Već nakon prve četvrtine su zaostajali s 15 koševa razlike, a na poluvremenu s 19. U trećem periodu igre gosti su konstantno vodili s više od 20 poena prednosti.

Marin Rozić je s 18 koševa (6-7 za dva poena, 2-5 za tri), pet skokova i tri asistencije bio najbolji igrač Cibone. Pavle Marčinković je ubacio 12 poena, Andrija Žižić 11, a povratnik Davor Kus 10.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Gosti su pogodili 15 trica iz 32 pokušaja. Predvodili su ih Albicy s 21 i Akpomedah s 18 koševa.

U drugoj utakmici A skupine, Donjeck je kao domaćin pobijedio Hapoel Jerusalem 80:71.